ПРИВАТНОСТ

Заштита на Вашите податоци е загарантирана кај нас.

Сите информации за клиентите се строго чувани и достапни само за вработените кои се обврзани да го направат тоа.

ДОСТАВА

Доставата Ви е обезбедена.Вршиме директна достава преку доставните служби.

ВАШ е изборот дали сакате до Вашата врата во домот или до базата во Вашиот град.

Начин на купување

Многу едноставно!

Ваше е само да си одберете производ, да го ставите во кошничка.

Внесете ги потребните кратки податоци и нарачката е готова

Производи на распродажба
  • Производи на распродажба
-33%
Затвори

 Стилски и практични лезаљки за плажа 

599.00 ден 399.00 ден
-33%
Затвори

Bluetooth безжичен уред за разговор и сулшање музика

749.00 ден 499.00 ден
-25%
Затвори

Body Slimtone масажер

1,599.00 ден 1,199.00 ден
-43%
Затвори

Cиликонска подлога за туш кабина, када

349.00 ден 199.00 ден
-25%
Затвори

Dental Water Flosser

399.00 ден 299.00 ден
-30%
Затвори

EVERRICH сет од 6 ножеви

1,999.00 ден 1,399.00 ден
-24%
Затвори

Gemei 8 in 1 Hot Air Styleр

1,985.00 ден 1,499.00 ден
-38%
Затвори

GEMEI Машинка за потстрижување

799.00 ден 499.00 ден