Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
-25%
Затвори

Body Slimtone масажер

1,599.00 ден 1,199.00 ден
-38%
Затвори

GEMEI Машинка за потстрижување

799.00 ден 499.00 ден
-40%
Затвори

LATEX Перница

1,500.00 ден 899.00 ден
Затвори

Luma Smile

499.00 ден
-47%
Затвори

Pолер за лекување на тешка кожа и груба кожа

749.00 ден 399.00 ден
-14%
Затвори

Електричен масажер

349.00 ден 299.00 ден
-20%
Затвори

Електрична мускулна стимулација

1,499.00 ден 1,199.00 ден
-50%
Затвори

Магнетно пајаче против болки

999.00 ден 499.00 ден
-43%
Затвори

Машинка за бричење влакна од нос и уво

349.00 ден 199.00 ден
-33%
Затвори

Нова генерација на магнетни пајаси против болки

599.00 ден 399.00 ден
-11%
Затвори

Нова генерација тримери од Micro Max 

449.00 ден 399.00 ден
-33%
Затвори

Појас за половина и стомак

449.00 ден 299.00 ден